Publication date:

To już naprawdę ostatnia prosta do tegorocznych świąt! Przygotowania trwają, lista zakupów spożywczych z brakującymi produktami się tworzy. Teraz jest właśnie moment, by w wielkanocnym menu, oprócz klasycznego majonezu i chrzanu, zagościły jeszcze ciekawe sosy i dipy do jajek, wędlin czy pasztetów.

Publication date:

Większość z nas nie wyobraża sobie Świąt bez własnoręcznie przygotowywanych domowych wypieków. Klasyczne desery, takie jak sernik, babka czy pascha, wpisane są w polskie tradycje wielkanocne i sprawiają, że spędzanie czasu w rodzinnym gronie staje się jeszcze przyjemniejsze i bardzo smaczne. Poniżej prezentujemy kilka przepisów, które z pewnością przypadną do gustu naszym najbliższym.

Publication date:

Jajka, majonez, wędliny, biała kiełbasa i na koniec sernik. Wielu z nas nie potrafi sobie wyobrazić Świąt Wielkiejnocy bez takiego zestawu. Niestety kurczowe trzymanie się tradycji może być bardzo groźne dla blisko 4,5 miliona Polaków zmagających się z przewlekłą chorobą nerek. Wraz z dietetyk dr Hanną Stolińską przygotowaliśmy zestaw porad na ten czas dla osób chorych na to schorzenie.

Wiadomości branżowe

Jasne pełne czy smakowe? Piwne gusta Polaków

Wiadomości branżowe

Nietypowa instalacja, czyli Politechnika na Gdynia Design Days

Wiadomości branżowe

Poprawa sentymentu w styczniu