Ciastaidesery

Świątecznie z Delectą – Pierniczki – korzenny smak

¬ Włocławek, 20 października 2015 r. Świątecznie z Delectą… – Pierniczki – korzenny smak Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas prezentów i spotkań z

¬

Włocławek, 20 października 2015 r.

Świątecznie z Delectą…
– Pierniczki – korzenny smak

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas prezentów i spotkań z bliskimi. To również czas zapachów i aromatów, wśród których króluje korzenna nuta domowych pierników i pierniczków. Bez tego wypieku Boże Narodzenie nie pachnie już tak świątecznie.

Oferta pysznych pierników Delecta została poszerzona o limitowaną nowość ze świątecznej oferty marki – Pierniczki – korzenny smak.

Dzięki aromatycznej mieszance cynamonu, goździków i kolendry Pierniczki Delecta wypełnią Twój dom zapachem tradycyjnego, korzennego ciasta. Ciasteczka przygotujesz szybko i bez trudu, dodając tylko podstawowe składniki (jajo oraz masło lub margarynę). Korzystając z ciasta do samodzielnego wypieku, uzyskasz ok. 70 pierniczków z jednego opakowania.

W każdym produkcie prezent – niespodzianka, praktyczny stempelek do wykrawania ciasteczek, który zapewni bajeczne kształty (choinki, bałwanka, św. Mikołaja, gwiazdki) – w sam raz do dekoracji świątecznego drzewka lub stołu!

Zaproś bliskich do wspólnego pieczenia, a zaoszczędzony czas poświęć na atrakcyjne udekorowanie wypieków, wykorzystując naturalne posypki Decorada Delecta.

Pierniczki Delecta są dostępne w sprzedaży od 20 października w cenie detalicznej ok. 6,30 zł za opakowanie.

Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)
Produkt: Pierniczki Delecta (350 g)
Cena det. ok. 6,30 zł za opakowanie
Dostępność od: 20 października br.

A to już wiesz?  Przepis na tartaletki z owocami, idealne na Dzień Matki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy