Wiadomości branżowe

Codzienna stylizacja włosów z lokosuszarką MPM

Codzienna stylizacja włosów z lokosuszarką MPM
Każda kobieta niemal codziennie, zastanawia się nie tylko w co się ubrać, ale także jak się uczesać. Niestety, z oszczędności czasu większość decyduje się związać włosy w kucyk lub zostawić rozpuszczone. Nowa lokosuszarka MLW-03 od firmy MPM, może pomóc odmienić banalną fryzurę i szybko ułożyć loki lub delikatne fale.Nawet w porannym pośpiechu można sobie pozwolić na oryginalną fryzurę. Dzięki jednoczesnemu suszeniu i modelowaniu, nowa lokosuszarka MLW-03 od firmy MPM pozwala szybko uzyskać zarówno burzę loków, subtelne fale jak i wygładzone, uniesione włosy. Możliwość regulacji temperatury nawiewu i prędkości obrotów sprawia, że zarówno delikatne i podatne kosmyki oraz te gęste i trudne w stylizacji, zostaną odpowiednio ułożone.Dowolność wyboru fryzury gwarantują dwie wymienne szczotki. Większa, pięciocentymetrowa sprawdza się przy unoszeniu włosów u nasady i modelowaniu fal. Natomiast, uczesanie w stylu hiszpańskim można łatwo osiągnąć poprzez wygładzenie górnej części włosów, a następnie skręcenie końcówek przy użyciu mniejszej

Każda kobieta niemal codziennie, zastanawia się nie tylko w co się ubrać, ale także jak się uczesać. Niestety, z oszczędności czasu większość decyduje się związać włosy w kucyk lub zostawić rozpuszczone. Nowa lokosuszarka MLW-03 od firmy MPM, może pomóc odmienić banalną fryzurę i szybko ułożyć loki lub delikatne fale.

Nawet w porannym pośpiechu można sobie pozwolić na oryginalną fryzurę. Dzięki jednoczesnemu suszeniu i modelowaniu, nowa lokosuszarka MLW-03 od firmy MPM pozwala szybko uzyskać zarówno burzę loków, subtelne fale jak i wygładzone, uniesione włosy. Możliwość regulacji temperatury nawiewu i prędkości obrotów sprawia, że zarówno delikatne i podatne kosmyki oraz te gęste i trudne w stylizacji, zostaną odpowiednio ułożone.

Dowolność wyboru fryzury gwarantują dwie wymienne szczotki. Większa, pięciocentymetrowa sprawdza się przy unoszeniu włosów u nasady i modelowaniu fal. Natomiast, uczesanie w stylu hiszpańskim można łatwo osiągnąć poprzez wygładzenie górnej części włosów, a następnie skręcenie końcówek przy użyciu mniejszej szczotki. Pozwala ona również uzyskać drobne loki na całej głowie, których wykonanie ułatwi zmienny kierunek obrotów nakładki. Dodatkowo, długi, obrotowy przewód umożliwia układanie włosów bez konieczności przekładania lokosuszarki z ręki do ręki.

Po zakończonym modelowaniu, na szczotki wystarczy nałożyć nakładki zabezpieczające włosie przed odkształcaniem i uszkodzeniami, a następnie schować urządzenie do szafki lub szuflady. 

Obrotowa lokosuszarka do włosów MLW-03

Cena: 119zł

Funkcje:

– Wymienne, obrotowe szczotki modelujące o średnicach 32 mm i 50 mm

– Dwa kierunki obrotu szczotek

– Regulacja ustawienia szybkości obrotów

– 3-stopniowa regulacja temperatury

– 2-stopniowa regulacja prędkości

– Nakładki na szczotki chroniące włosie przed uszkodzeniami

– Obrotowy przewód zasilający

Parametry techniczne:

– 20-240 V ~50 Hz

700-750 W

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty

A to już wiesz?  Dlaczego warto jeść ryby?

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy