Wiadomości branżowe

Innowacyjne produkty w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany

Powiększa się grono nowych najemców Parku Handlowego Bielany. Wśród marek, które pojawią się już niedługo w rozbudowanym centrum handlowym, będzie również popularna i ceniona firma Apple.Nowoczesne centrum handlowe nie może się obyć bez nowatorskich pomysłów oraz oferty dostosowanej do bieżących trendów i potrzeb klientów. Już

Powiększa się grono nowych najemców Parku Handlowego Bielany. Wśród marek, które pojawią się już niedługo w rozbudowanym centrum handlowym, będzie również popularna i ceniona firma Apple.

Nowoczesne centrum handlowe nie może się obyć bez nowatorskich pomysłów oraz oferty dostosowanej do bieżących trendów i potrzeb klientów. Już wkrótce miłośnicy innowacyjnych rozwiązań informatycznych będą mogli robić zakupy w profesjonalnym salonie iSpot, który powstanie w zmodernizowanym oraz powiększonym Parku Handlowym Bielany.

iSpot Apple Authorised Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone?ów, iPadów i Maców.

Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę, pozwalającą dopasować rozwiązania do realnych potrzeb klienta oraz zaprezentowanie najnowocześniejszych rozwiązań aktualnie dostępnych na świecie. Odwiedzając sklepy iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania w salonie każdego z rozwiązań.

iSpot to największy w Polsce wybór komputerów Mac, odtwarzaczy iPod, telefonów iPhone i tabletów iPad oraz akcesoriów do nich, dostępnych od ręki. Oferta salonów iSpot budowana jest z wysokiej jakości ekskluzywnych produktów, dobieranych tak, aby idealnie współdziałały ze sobą, a także posiadały unikalny styl oraz charakter.

Salon w rozbudowanym Parku Handlowym Bielany zajmie na parterze powierzchnię 110 mkw.

Według planów rozbudowany i zmodernizowany Park Handlowy Bielany przyjmie klientów w 2015 roku. Znaczne powiększy się powierzchnia handlowa: z obecnych 80 tys. mkw. do niemal 150 tys. mkw. Będzie mógł zaoferować klientom około 200 sklepów, duży food court z restauracjami i kawiarniami, strefy spotkań skierowane do różnych grup oraz nowoczesne kino z 8 salami projekcyjnymi.

Źródło Park Handlowy Bielany. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Finamo: Boże Narodzenie w lipcu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy