Wiadomości branżowe

Kreacje Dekoral Fashion: Salon w weneckim stylu

Miasto zakochanych, wspaniałej sztuki oraz niepowtarzalnego stylu – oczywiście może być to tylko Wenecja. Dekoral Fashion podpowiada, jak stworzyć salon utrzymany w duchu tego wyjątkowego miejsca. Chyba każdy, kto choć raz był w Wenecji, z łatwością uległ tajemniczej magii tego miejsca. Poranne espresso na gwarnym placu św. Marka. Przejażdżka gondolą po

Miasto zakochanych, wspaniałej sztuki oraz niepowtarzalnego stylu ? oczywiście może być to tylko Wenecja. Dekoral Fashion podpowiada, jak stworzyć salon utrzymany w duchu tego wyjątkowego miejsca.

 

Chyba każdy, kto choć raz był w Wenecji, z łatwością uległ tajemniczej magii tego miejsca. Poranne espresso na gwarnym placu św. Marka. Przejażdżka gondolą po zapierającym dech Canal Grande. Albo późna kolacja w urokliwej knajpce gdzieś niedaleko mostu Rialto. Nie da się ukryć, że każda chwila w tym mieście jest po prostu wyjątkowa. Jeśli jednak zapragniemy, ten niepowtarzalny klimat możemy przenieść także do naszego salonu.

Zacznijmy od wyboru właściwych barw. Wenecja to miasto stylu i luksusu, dlatego ściany powinny ozdobić niebanalne kolory. Idealnie w tym celu sprawdzą się farby Włoskie Impresje marki Dekoral Fashion, które po wyschnięciu zyskują piękne, metaliczne refleksy. W ich palecie znajdziemy takie barwy, jak m.in. ?Dolce Vita? (złoto), ?Arrivederci? (srebro) lub ?O Sole Mio? (miedź). Co więcej, farby te polecane są szczególnie do tworzenia efektów dekoracyjnych (np. imitujących fakturę lnu lub obłoki). Dzięki temu nasze ściany będą cieszyć nie tylko stylową kolorystyką, ale też i wyszukanymi wzorami. Aby jednak nie wprowadzać do wnętrza wrażenia przesady, warto zestawić na ścianach metaliczne Włoskie Impresje z matową emulsją Fashion Collection. To połączenie sprawi, że nasz salon będzie zarówno bardzo elegancki, jak i przyjemny w odbiorze.

Nie zapominajmy oczywiście o odpowiednich dodatkach, których wbrew pozorom nie powinno być zbyt wiele. Na środku najlepiej umieścić prostą sofę, wykonaną z czarnej skóry ? np. klasyczną LC2 projektu Le Corbusiera. Dodać do niej możemy kilka geometrycznych, niewielkich mebli wykonanych z ciemnego drewna (m.in. stolik lub szafkę). Na podłodze zaś umieśćmy przyjemny włochaty dywan typu Shaggy. Na koniec zaś wprowadźmy do pomieszczenia kilka wyrazistych dodatków ? czarna lampka lub oryginalny obraz na ścianie dopełnią charakteru wnętrza!

A to już wiesz?  Wolne w długi weekend? Wiele argumentów ?za?

www.dekoralfashion.p

 

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy