Wiadomości branżowe

Mała czarna na chandrę

Nic bardziej nie potrafi zaszkodzić w utrzymaniu właściwej wagi niż jesienna chandra. Podjadamy na potęgę, zapominając o naszych wakacyjnych postanowieniach. Efekt? Zdecydowanie łatwy do przewidzenia. Nic tak dobrze nie poprawia złego nastroju jak słodycze i zakupy. By zachować dobrą sylwetkę, zdecydowanie warto wybrać jedynie tę drugą opcję. Suplement diety Slim Coffee® i stylistka mody Zosia Ślotała w ramach kampanii Mała Czarna Slim Coffee® doradzają, jak robić je z głową.Zakupy sposobem na chandręKlasykiem, który powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety jest mała czarna. Umiejętnie dobrany dodatek sprawi natomiast, że w jedną chwilę elegancka kreacja zmieni się w zwariowaną stylizację na rockowy koncert. Zabawa dodatkami, którą proponują eksperci kampanii od perfekcyjnego wyglądu pomoże skutecznie zwalczyć jesienną chandrę. Czasem wystarczy bowiem zmienić biżuterię, czy buty by całkowicie zmienić swój look i sprawić, by pasował do zupełnie innej okazji.Zawsze i wszędzie na czasieJesienna pogoda sprawia, że częściej mamy ochotę na coś

Nic bardziej nie potrafi zaszkodzić w utrzymaniu właściwej wagi niż jesienna chandra. Podjadamy na potęgę, zapominając o naszych wakacyjnych postanowieniach. Efekt? Zdecydowanie łatwy do przewidzenia.

Nic tak dobrze nie poprawia złego nastroju jak słodycze i zakupy. By zachować dobrą sylwetkę, zdecydowanie warto wybrać jedynie tę drugą opcję. Suplement diety Slim Coffee? i stylistka mody Zosia Ślotała w ramach kampanii Mała Czarna Slim Coffee? doradzają, jak robić je z głową.

Zakupy sposobem na chandrę

Klasykiem, który powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety jest mała czarna. Umiejętnie dobrany dodatek sprawi natomiast, że w jedną chwilę elegancka kreacja zmieni się w zwariowaną stylizację na rockowy koncert. Zabawa dodatkami, którą proponują eksperci kampanii od perfekcyjnego wyglądu pomoże skutecznie zwalczyć jesienną chandrę. Czasem wystarczy bowiem zmienić biżuterię, czy buty by całkowicie zmienić swój look i sprawić, by pasował do zupełnie innej okazji.

Zawsze i wszędzie na czasie

Jesienna pogoda sprawia, że częściej mamy ochotę na coś słodkiego. Starajmy się nie ulegać pokusom, by zachować atrakcyjną sylwetkę. Z pomocą przychodzi też mała, ale tym razem ta w ulubionej filiżance. Aromatyczny napój ożywi, napełni energią i poprawi humor nawet w najbardziej deszczowy dzień. Wybierając jeden z wariantów, można skutecznie obronić się przed chłodem jesiennych dni razem z ulubionym smakiem. Może być to Slim Coffee? Classic o smaku tiramisu lub wersja o smaku karmelowym Slim Coffee? Gold Carmel. Na rynku dostępne są też warianty: Slim Coffee? Diabetic zawierający ekstrakt z morwy białej wspomagający metabolizm węglowodanów oraz Slim Coffee? Oczyszczanie, który ma w swoim składzie imbir, bakterie kwasu mlekowego i ekstrakt z opuncji figowej.

Wszystkie napoje Slim Coffee? łączy zawartość cykorii, która nie tylko wspomaga pracę przewodu pokarmowego, ale również stanowi bogate źródło błonnika. Oprócz tego, Slim Coffee? Classic, Gold carmel i Oczyszczanie zawiera ekstrakt z guarany, wspomagający metabolizm tłuszczu, dodający również energii, poprawiający nastrój i ułatwiający koncentrację.

A to już wiesz?  W nowym roku ceny papierosów nie wzrosną


dostarczył infoWire.pl

Źródło Slim Coffee. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy