Wiadomości branżowe

“Pielęgniarki” mają się świetnie!

Serial „Pielęgniarki” - nowość i hit wiosennej ramówki Polsatu, jesienią także utrzymuje pozycję lidera pasma. W czasie emisji serialu stacja plasuje się na pierwszym miejscu. W czwartym tygodniu nadawania „Pielęgniarki” przyciągnęły nawet milion widzów!22 września, 800 tys. widzów śledziło szpitalne losy pielęgniarek (o godz. 12.56 był to

Serial ?Pielęgniarki? – nowość i hit wiosennej ramówki Polsatu, jesienią także utrzymuje pozycję lidera pasma. W czasie emisji serialu stacja plasuje się na pierwszym miejscu. W czwartym tygodniu nadawania ?Pielęgniarki? przyciągnęły nawet milion widzów!

22 września, 800 tys. widzów śledziło szpitalne losy pielęgniarek (o godz. 12.56 był to aż milion), przy udziale w grupie rozliczeniowej stacji ponad 22%. Premierowe odcinki kolejnych historii ?Pielęgniarek? gromadzą średnio ponad pół miliona widzów, a ogladalność rośnie (w czwartym tygodniu przekroczyły 700 tys.). Największa konkurencja, nowość jednej ze stacji wielkiej czwórki, emitowana w gromadzącym większą widownię paśmie popołudniowym, przyciągnęła w pierwszym tygodniu 35% widzów mniej, a serial o lekarzach, pokazywany od lat w TVP2, osiągnął ich mniej o połowę.

Także w grupie komercyjnej serial wygrywa z konkurencją. W czasie emisji ?Pielęgniarek? stacja plasuje się na pierwszej pozycji. Produkcja pokonuje (niewielką przewagą, ale jednak) rywali w grupach miejskich.

Zdjęcia do odcinków, które są obecnie emitowane w stacji, rozpoczęły się latem. Znów będzie dużo emocji i wzruszeń. W życiu głównych bohaterek ? pielęgniarek, które pokochali widzowie stacji, szykują się prawdziwe niespodzianki, równie pasjonujące jak historie pacjentów. Będzie m.in. historia zakazanej miłości, która zostaje odkryta bo jedna z osób trafia do szpitala, będzie temat wyjazdów Polaków za granicę i historia córki walczącej o matkę, która zaufała fałszywemu znachorowi. Oprócz głównych bohaterek pojawiły się nowe postaci. Jedna z pielęgniarek dowie się, że ma brata, a druga niespodziewanie zostanie babcią.

?Pielęgniarki? ? emisja od poniedziałku do piątku, godz. 12.00 – POLSAT

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył
A to już wiesz?  Kobieto, rzuć Dymka!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy