Wiadomości branżowe

Podróż samolotem nie musi być kosztowna

Podróż samolotem za cenę kilkudziesięciu złotych jest możliwa. Wystarczy znać podstawowe zasady funkcjonowania tanich linii lotniczych.Im wcześniej, tym lepiej. „Najkorzystniej jest planować podróż z 1-2 miesięcznym wyprzedzeniem” – twierdzi Magdalena Bojarska, rzecznik Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Wtedy bilet będzie tańszy. Oczywiście są wyjątki np. podczas wyprzedaży biletów.Na cenę biletu wpływają różne czynniki np. bagaż, transport z lotniska czy ubezpieczenie. Warto zastanowić się, czy jest nam to rzeczywiście potrzebne.Wysokie koszty podróży samolotem to mit – mówi serwisowi infoWire.pl Magdalena Bojarska.  „Odkąd na polskim niebie w 2004 roku pojawili się tani przewoźnicy, cała Europa znalazła się w zasięgu wszystkich, za naprawdę nieduże pieniądze”.Najtaniej można polecieć do Sztokholmu czy Oslo. Bilety możemy nabyć już za przysłowiową złotówkę. Natomiast bez specjalnej okazji i dużego wyprzedzenia, cena biletu w dwie strony to około 50 złotych. Oczywiście nie na dzień przed wylotem – zaznacza rzecznik lotniska w Modlinie.Najlepsze oferty można znaleźć

Podróż samolotem za cenę kilkudziesięciu złotych jest możliwa. Wystarczy znać podstawowe zasady funkcjonowania tanich linii lotniczych.

Im wcześniej, tym lepiej. ?Najkorzystniej jest planować podróż z 1-2 miesięcznym wyprzedzeniem? ? twierdzi Magdalena Bojarska, rzecznik Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Wtedy bilet będzie tańszy. Oczywiście są wyjątki np. podczas wyprzedaży biletów.

Na cenę biletu wpływają różne czynniki np. bagaż, transport z lotniska czy ubezpieczenie. Warto zastanowić się, czy jest nam to rzeczywiście potrzebne.

Wysokie koszty podróży samolotem to mit ? mówi serwisowi infoWire.pl Magdalena Bojarska.  ?Odkąd na polskim niebie w 2004 roku pojawili się tani przewoźnicy, cała Europa znalazła się w zasięgu wszystkich, za naprawdę nieduże pieniądze?.

Najtaniej można polecieć do Sztokholmu czy Oslo. Bilety możemy nabyć już za przysłowiową złotówkę. Natomiast bez specjalnej okazji i dużego wyprzedzenia, cena biletu w dwie strony to około 50 złotych. Oczywiście nie na dzień przed wylotem ? zaznacza rzecznik lotniska w Modlinie.

Najlepsze oferty można znaleźć na portalach internetowych takich jak: Fly 4 Free, Na Walizkach czy Mleczne Podróże. Tam, w jednym miejscu, możemy porównać propozycje nie jednego, a wielu przewoźników. A korzystając z newslettera, aktualne oferty będziemy otrzymywać automatycznie.dostarczył infoWire.pl

Źródło infoWire.pl. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Mucovagin pomoże mamie odzyskać pełnię kobiecości

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy