Wiadomości branżowe

Praktyczny czajnik MPM w nowej stylistyce

Firma MPM wprowadza do swojej oferty nowy czajnik elektryczny MCZ-43, który łączy w sobie wszystkie praktyczne funkcje urządzenia do gotowania wody z nowoczesnym designem.Czajnik, jako jeden w podstawowych elementów wyposażenia kuchni powinien być przede wszystkim praktyczny. Nowy model MCZ-43 firmy MPM posiada cechy, które sprawiają, że przygotowanie kawy czy herbaty jest szybkie i wygodne.Stabilna obrotowa podstawa ułatwia podnoszenie i odstawianie urządzenia. Dwustronny wskaźnik poziomu wody pozwala sprawdzić ilość gotowanego płynu, niezależnie od ustawienia czajnika. Natomiast zakryta, płaska grzałka gwarantuje wolniejsze i mniejsze osadzanie się kamienia. Dodatkowo, dopasowany do dłoni uchwyt oraz uchylna pokrywa zapewniają wygodę podczas napełniania i opróżniania czajnika.Oprócz praktycznych funkcji, nowy model MCZ-43 firmy MPM posiada odświeżony design. Jego podświetlane wnętrze w połączeniu ze srebrną wstawką nadaje urządzeniu nowoczesnego i bardziej eleganckiego wyglądu. Produkt dostępny jest w trzech pastelowych kolorach: łososiowym, fioletowym oraz zielonym. Czajnik bezprzewodowy MCZ-43Cena: 59 złFunkcje:

Firma MPM wprowadza do swojej oferty nowy czajnik elektryczny MCZ-43, który łączy w sobie wszystkie praktyczne funkcje urządzenia do gotowania wody z nowoczesnym designem.

Czajnik, jako jeden w podstawowych elementów wyposażenia kuchni powinien być przede wszystkim praktyczny. Nowy model MCZ-43 firmy MPM posiada cechy, które sprawiają, że przygotowanie kawy czy herbaty jest szybkie i wygodne.

Stabilna obrotowa podstawa ułatwia podnoszenie i odstawianie urządzenia. Dwustronny wskaźnik poziomu wody pozwala sprawdzić ilość gotowanego płynu, niezależnie od ustawienia czajnika. Natomiast zakryta, płaska grzałka gwarantuje wolniejsze i mniejsze osadzanie się kamienia. Dodatkowo, dopasowany do dłoni uchwyt oraz uchylna pokrywa zapewniają wygodę podczas napełniania i opróżniania czajnika.

Oprócz praktycznych funkcji, nowy model MCZ-43 firmy MPM posiada odświeżony design. Jego podświetlane wnętrze w połączeniu ze srebrną wstawką nadaje urządzeniu nowoczesnego i bardziej eleganckiego wyglądu. Produkt dostępny jest w trzech pastelowych kolorach: łososiowym, fioletowym oraz zielonym.

 

Czajnik bezprzewodowy MCZ-43

Cena: 59 zł

Funkcje:

– Podświetlane wnętrze czajnika

– Wielostopniowy system zabezpieczeń

– Uchylna pokrywa

– Dwustronny wskaźnik poziomu wody z podziałką

– Stabilna obrotowa podstawa 360°

– Zakryta grzałka

– Wymienny filtr

– Pojemność min./maks. 0,5/1,7l

Parametry techniczne:

– 220-240 V ~50/60 Hz

– 1850-2200 W

Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty

A to już wiesz?  Zwierzę dla dziecka ? które będzie najlepsze?

Źródło MPM. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy