Wiadomości branżowe

Stół idealny na wigilijną kolację

Biały obrus, sianko, karp i barszcz uszkami…atmosfera Bożego Narodzenia nieodparcie kojarzy się z tym, co staje na wigilijnym stole. Najważniejsze jednak jest to, że siedzimy przy nim razem. Bydgoskie Meble pomogą wybrać stół na wigilijną kolację, który najlepiej wpisze się w Twój styl życia i sprawi, że spędzisz Święta tak, jak lubisz najbardziej. Najbardziej

Biały obrus, sianko, karp i barszcz uszkami?atmosfera Bożego Narodzenia nieodparcie kojarzy się z tym, co staje na wigilijnym stole. Najważniejsze jednak jest to, że siedzimy przy nim razem. Bydgoskie Meble pomogą wybrać stół na wigilijną kolację, który najlepiej wpisze się w Twój styl życia i sprawi, że spędzisz Święta tak, jak lubisz najbardziej.

Najbardziej wyjątkowy wieczór w roku jest zapewne tym najprzyjemniejszym, zobowiązuje jednak również do tego, by odpowiednio się do niego przygotować. Stół, przy którym zasiądą wszyscy bliscy, to z całą pewnością jeden z kluczowych elementów Świąt, który decyduje o odpowiednim samopoczuciu gości. ? Wybierając stół powinniśmy wziąć pod uwagę ilość zaproszonych osób. Uroczysta rodzinna kolacja z pewnością wymaga dużego, szerokiego modelu, który wygodnie pomieści wszystkich biesiadników. Świetnym rozwiązaniem są stoły rozkładane, których szeroki wybór znajdziemy w ofercie Bydgoskich Mebli. Warto wybrać model, który dokładnie wpisze się w nasz gust, wprowadzając nas w relaksującą, świąteczną atmosferę ? radzi ekspert Maciej Melwiński, Product Manager marki Bydgoskie Meble.

Świąteczne tradycje?

najłatwiej pielęgnować zasiadając przy tradycyjnym, klasycznym stole, który wprowadzi do wnętrza tak pożądaną atmosferę spokoju i ciepła domowego ogniska. Bydgoskie Meble maja w swojej ofercie wiele modeli, których klasyczne kształty połączone z ciepłą kolorystyką naturalnego drewna, doskonale wpiszą się w świąteczną atmosferę. Wyrazista, prostokątna forma stołu z kolekcji Arras to kwintesencja eleganckiej klasyki. Jego masywne, prostokątne nogi i taki sam blat w kolorze dębu mocca, kojarzą się z solidnością i bezpieczeństwem. W podobnym, choć nieco subtelniejszym klimacie utrzymany jest stół z kolekcji Montana, któremu delikatnie zaoblony, cienki blat dodaje lekkości i stylu. Niewątpliwym atutem tych modeli jest to, że można je rozsuwać, regulując szerokość zgodnie z bieżącymi potrzebami. Największe możliwości w tej kwestii oferuje stół S8201, który rozkłada do szerokości aż 4,6 m. Gdy po uroczystej kolacji goście odejdą od stołu, można go zsunąć do szerokości1,6 m., zyskując wiele dodatkowej przestrzeni.

A to już wiesz?  Różne kultury, jedna organizacja

?w nowoczesnym wydaniu

Kto powiedział, że tradycja musi być zachowawcza? Tym, którzy rodzinne świętowanie cenią równie mocno jak współczesny design, Bydgoskie Meble mają do zaoferowania stół z kolekcji Corano. Jego nowoczesna linia z szerokim, masywnym blatem na centralnej nodze urzeka minimalistyczną elegancją. Blat pokryty jest białym lub czarnym szkłem, geometryczna płaszczyzna nogi uwodzi połyskliwa bielą. Stół dostępny jest w dwóch, komfortowych wymiarach, które zapewnią wygodę nawet bardzo dużej rodzinie. Wigilia przy takim stole będzie taką samą ucztą dla podniebienia, jak i dla oka.

Wygodny, szeroki stół, który pomieści każdą ilość gości, powinien być odbiciem naszego indywidualnego stylu. Nic tak bardzo nie wymaga odpowiedniej oprawy jak uroczysta kolacja wigilijna. Tego wieczoru najważniejsze wszak są komfort i atmosfera, w której będziemy sobie życzyć ? wesołych świąt?

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy