Wiadomości branżowe

Antonio Citterio ? wielki wizjoner projektuje ceramikę

Zamiłowanie do designu oraz ciągłe poszukiwanie nowych, atrakcyjnych dla klientów rozwiązań, spowodowały że Sanitec zaprosił do współpracy Antonio Citterio - słynnego włoskiego projektanta. Okazało się, że zderzenie współczesnych trendów z klasyczną elegancją daje świeży look naszym łazienkom.Serie, które powstały dla

Zamiłowanie do designu oraz ciągłe poszukiwanie nowych, atrakcyjnych dla klientów rozwiązań, spowodowały że Sanitec zaprosił do współpracy Antonio Citterio – słynnego włoskiego projektanta. Okazało się, że zderzenie współczesnych trendów z klasyczną elegancją daje świeży look naszym łazienkom.

Serie, które powstały dla marki KOŁO i marki Keramag Design, charakteryzują się nowoczesną formą, której kluczem stylistycznym jest właściwa projektantowi surowość i ponadczasowa elegancja.

Gdy wizja staje się rzeczywistością

Początek kariery absolwenta wydziału architektury Politechniki w Mediolanie to lata siedemdziesiąte. Od tego czasu Antonio Citterio zyskał światową sławę, wykonując projekty w wielu dziedzinach i branżach. Jego twórczość jest zawsze zgodna z własnymi przekonaniami i autorskim konceptem. Citterio zasłużył na miano wizjonera, a efekty jego pracy niezmiennie odnoszą olbrzymie sukcesy, niezależnie od dziedziny, jakiej dotyczą. Podejmując współpracę z Sanitec KOŁO, designer pozostał wierny swojej stylistyce, proponując wyważone, nowoczesne rozwiązania w zakresie ceramiki i mebli łazienkowych.

Ovum ? królestwo owali

Seria ceramiki KOŁO Ovum to wyraziste formy inspirowane kształtem jajka ? symbolu naturalnej perfekcji, stworzone z myślą o wartościach estetycznych i sile funkcjonalności. Wszystkie modele umywalek oraz miska wisząca i bidet charakteryzują się nowoczesnym, opływowym kształtem, który zdefiniuje charakter całej łazienki, nadając jej oryginalny, współczesny styl.

Ego ? siła prostoty

Oszczędne, klasyczne formy ceramiki z serii KOŁO Ego, którym nowy kształt nadał Antonio Citterio, zyskały lekkość i harmonię płynące wprost z natury. Zaokrąglone krawędzie i proste, opływowe kształty to kwintesencja dyskretnej elegancji, która w naturalny sposób wpisuje się w aranżacje łazienkowe.

Citterio ? geometryczna funkcjonalność

Stworzona dla marki Keramag Design seria łączy nieco surową w formie ceramikę z meblami, które cechuje szlachetna elegancja. Łagodne krzywizny umywalek i geometryczne bryły szafek tworzą całość, która współgra dzięki walorom estetycznym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniom. Seria Citterio urzeka ponadto elegancką, odważną kolorystyką i dopracowanymi detalami.

A to już wiesz?  Motywacja i technologia ? jak osiągnąć sukces w sporcie?

Współpraca Sanitec KOŁO ze światowej sławy wizjonerem dowodzi, że europejski design doskonale sprawdza się w polskich łazienkach, które lubią być nowoczesne, komfortowe i piękne.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Źródło KOŁO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy