Wiadomości branżowe

Wiosenne bistro – pierwsza odsłona kolekcji DUKA na wiosnę 2014

Słodko, czy słono? Wiosną wszystko smakuje lepiej, zwłaszcza w oprawie złocącego się słońca! Pierwsza odsłona wiosennej kolekcji DUKA to zaproszenie do domu pełnego przysmaków oraz przekąsek na każdą okazję. Dla relaksu, przerwy, krótkich i dłuższych spotkań w swobodnej atmosferze. Każdy dzień potrafi wypełnić się mnóstwem pozytywnych drobnostek,

Słodko, czy słono? Wiosną wszystko smakuje lepiej, zwłaszcza w oprawie złocącego się słońca! Pierwsza odsłona wiosennej kolekcji DUKA to zaproszenie do domu pełnego przysmaków oraz przekąsek na każdą okazję. Dla relaksu, przerwy, krótkich i dłuższych spotkań w swobodnej atmosferze. Każdy dzień potrafi wypełnić się mnóstwem pozytywnych drobnostek, które czynią go udanym dla nas i naszych bliskich.

Wśród nowości DUKA na nadchodzący sezon pojawi się bardzo wiosenna, pastelowa odsłona serii BAKE IT: falowane formy do pieczenia w różnych rozmiarach, foremki do wykrawania ciastek oraz akcesoria do mieszania, smakowania i dekorowania. Miłośników słodkich wypieków szczególnie zainteresują stemple do ciasteczek, pozwalające postawić dosłowną kropkę nad ?i? na przygotowywanej pyszności poprzez opieczętowanie ich ?sercem?, ?made with love? oraz ?I love biscuits?. 

Drewniane akcesoria kuchenne KITCHEN, stylowe, wysokie młynki do przypraw z serii SPICE w trzech kolorach, nowe zestawy noży oraz patelnie BISTRO udekorowane zielonym dnem to jedynie przedsmak wyposażenia kuchni, jaki na wiosnę przygotowali projektanci DUKA.

#####

Zdjęcia kolekcji w rozdzielczości poglądowej do pobrania pod linkiem: Wiosna 2014, DUKA_lowres

Zdjęcie kolekcji w rozdzielczości do druku do pobrania pod linkiem: Wiosna 2014, DUKA_highres

Źródło DUKA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  1% od mKlientów

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy